Kurumsal

Sektörde 16 yıldır sayısız mekanın tasarım ve uygulama projelerinde başarıyla yer alıyor. Sanatı yaşam alanlarına entegre ediyoruz.

Hakkımızda

 

Hizmet Anlayışımız: Siz müşterilerimizi memnun etmenin birçok yolu var. Ama önceliğimizin sizleri iyi anlayabilmek, istek ve ihtiyaçlarınıza tam olarak cevap verebilmek olması gerektiğini biliyoruz. Sizi memnun edecek yolun hedeflediğiniz bütçe içerisinde kalarak, söz verilen zamanda işleri sonuçlandırmaktan geçtiğini biliyoruz.

Biyografi: İç mekân ve ürün tasarımı alanında 10 yılı aşkın süredir birçok mekâna renk katan dekoratör&tasarımcı Mustafa İlhan KAYABAŞ 1980 Elazığ doğumlu, Muğla Üniversitesi Mobilya ve Dekorasyon bölümü 2004 mezunu…

Tasarımlarında sadelik ve fonksiyonelliği ön planda tutmayı tercih eden Mustafa İlhan KAYABAŞ minimal çizgileri kendine göre yorumluyor ve bu güne kadar özgün birçok tasarıma imza atmış ve kendi çizgisinden ödün vermeyenyapısıyla mekânları kişilere göre kristalize ediyor ve mütevazı yaklaşımı konsepti belirlemede önemli rol oynuyor.

Gerek minimal, gerek modern ve klasik dallarda çalışmalarını sürdüren tasarımcımızın oldukça geniş bir takım kadrosu bulunuyor.

 

Misyon-vizyon

3DDizayn Mimarlık, vizyonu; kalite bilinciyle müşterilerin, tedarikçilerin ve çalışanlarının yaşam kalitesini artırmaktır.

Şirket, yapı sektöründe Türkiye’ nin en seçkin firmalarından biri olmayı ise misyonu olarak benimsenmiştir. Bunun için amacımız müşterilerin beklentileri doğrultusunda en kaliteli ürün ve hizmeti zamanında kendi markamızla sunmaktır.

3DDizayn Mimarlık, bu hedeflere eğitimli, yetenekli ve yetkin insanlarla ulaşacağının bilinciyle hareket etmektedir.

 

HİZMETLERİMİZ

İç Mekân Tasarım ve Dizayn: Proje ekibimiz 2D ve 3D proje hazırlığınızı yaparak size istediğiniz sonucu uygulamaya geçmeden görmenizi sağlar.

İnşai Faaliyetler: Mekânın kullanım ömrü boyunca tüm yükünü taşır. İşini bilen bir ekip tarafından teknik hesaplar sonucunda projelendirilerek uygulanan işler uzun yıllar boyunca size sorundan uzak bir yaşam sunar.

Dış Cephe Tasarımı: Müstakil yapıdaki evinizi alalı uzun seneler geçmiş olabilir. Ancak bu evi yenilemek için yıkıp tekrar inşa etmek gerekmez. Farklı çözümlerle evinizi yâda iş yerinizi yenilemek çokta maliyetli olmayabilir. Dış cephe tasarımlarımız mekânınıza yeni bir kimlik kazandıracak değer katacaktır.

Peyzaj & Bahçe: Hayat tarzınıza uygun bir bahçe yaparak decking çözümleriyle, şık kullanışlı havuz ve çardak bölümleriyle dost meclislerinizde rahatça zaman geçirebileceğiniz ortamları sizler için tasarlıyor ve yapılandırıyoruz.

 

Projelerimiz

Ev ve Villa: Senelerin birikimi ile aldığınız evi, hayallerinizle birleştirmek için proje ekibimiz özgün tasarımlar sunarak mülkünüze değer katacak kullanışlı mekânlar sunar.

Ofis Tasarımı: Çalıştığınız mekânlar pozitifliği, motivasyonunuzu önemli ölçüde etkiler. Neticede mutlu çalışan her birey daha üretken olur ve işletmeye katkıda bulunur. Bunu sağlamak doğru bir iç mimari tasarımla olabilir.

Mağaza ve Showroom: Mağazalarda en önemli konu gelen müşterilerin doğru yönlendirilmesidir. Satışa sunulan her bir ürünün belirli bir akış dâhilinde müşteriye doğru sunulması satışı olumlu yönde etkiler.

 

 

İLETİŞİM

Bize ulaşın:

telf. : 0 532 132 98 18

e-mail : proje@3ddizaynmimarlik.com

e-mail : mustafailhankayabas@gmail.com

yorum ve önerileriniz: soru ve görüleriniz için bize ulaşın

info@3ddizaynmimarlik.com

error: Verilerin İzinsiz Kopyalanması Yasaktır!
Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizimle sohbet edin